.

.

Обединетите Пацифик Дистрибутери HWFS102 Гума Храна Вшмукување Црево, Работен Притисок 150 psi, 50' Должина, 1.0 ID

Обединетите Пацифик Дистрибутери HWFS102 Гума Храна Вшмукување Црево, Работен Притисок 150 psi, 50' Должина, 1.0 ID

DEN 11236.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мазна и мрсна храна, пиво и вино.Ги исполнува ФДУ барања.Цевка - Бела Нитрилна.Маска - Сива Нитрилна.Синтетички засилен влакна, дупла жица хеликс.Опсег +4~+176º F. До 248º F за чистење и стерилизација.Гума Храна Вшмукување Црево Мазна и мрсна храна, пиво и вино.Ги исполнува ФДУ барања, Цевки - Бела Нитрилна, Покријте - Сива Нитрилна, Опсег +4~+176º F. До 248º F за чистење и стерилизација.

Особините

Купувачите избираат и