.

.

ZZMOQ Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,Погоден,за Мерцедес Бенц Viano(2003-2011) автомобил Загрева Страна Огледало Стакло 8100919/8101019

ZZMOQ Автомобил Загрева Rearview Огледало Стакло,Погоден,за Мерцедес Бенц Viano(2003-2011) автомобил Загрева Страна Огледало

DEN 1132.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Поради тоа што е направен од високо-квалитетни пластични + стакло, тоа може да им обезбеди јасен поглед во текот на денот и ноќта.Тоа помага да се подобри возачки безбедноста и е совршен производ за одмрзнување и анти-fogging во зима.Карактеристики : Подобра визија, стабилни карактеристики, висока сигурност, вклучувајќи задната плоча и греење на елемент, трајни, долг животен век, јасна визија, значително подобрување на безбедноста на возењето.Лесен за инсталација : нема потреба да се намали или да се вежба, фирма и не е лесно да падне.Се носат или оштетени rearview огледало стакло директно може да се замени, која совршено одговара на вашиот автомобил.Декоративен изглед : здрав, не е лесно да исчезнат, силна practicability, уникатен изглед го подобрува уникатноста на вашиот автомобил, и ги подобрува перформансите и убавината на вашиот автомобил.Потсетување : Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.функција : Тоа ќе ви даде подобар поглед и безбедно возење.Направени од високо-квалитет на стаклото, тоа може да се користи за долго време и е добра замена за стариот стакло.Лесна инсталација, безбеден производ, стилски изглед и долг животен век.Огледало површина, анти-отсјај, ви обезбедува со јасна визија во врнежлив или нејасна дена, и ја подобрува безбедноста на возење во текот на ноќта.Напомена : осветленост и различни ја прикажува вистинската боја на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3мм.

Особините

Купувачите избираат и