.

.

Паметен телефон Sim Слободен Отклучи 7.3 Full HD Екран P70 Про Видиме 3G со Лицето Признавање 4GB+32GB Андроид 11.0 Телефон 6800mAh Батеријата Dual SIM (Боја : Сина)

Паметен телефон Sim Слободен Отклучи 7.3 Full HD Екран P70 Про Видиме 3G со Лицето Признавање 4GB+32GB Андроид 11.0 Телефон

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【4 GB RAM меморија+32 GB ROM】 : најновите MTK6580 P Десет -core процесор и 4 GB RAM работи во исто време, така што телефонот може лесно да ги извршувате задачите или комплексни апликации. 【7.3 инчен Full Екранот,】 : На Mix4 испорачува viewingexperience секогаш сте сакале, Со голем 95% екран-за-тело односот на 7.3"инчен екран. 【32 MP + 50 MP quad камера, повеќе снимање options】Quad камера значи повеќе функции, секој сензор да реагира одредена потреба,50 MP главната камера ви овозможува да снимите прекрасни шарени и остри снимки дури и во услови на слаба светлина! 32 MP пред камера, тоа ќе направи да изгледате убаво во секоја ситуација. 【3Г Dual Sim Картичка +Лицето ID】Поддршка 2 sim картички истовремено тоа им овозможува на рамнотежа помеѓу работата и животот.Со Лице ID , Можете лесно и брзо да го отклучите вашиот паметен телефон во 0.1 s. 【Брзо полнење】 : отклучен телефон опремен со голем 6800m Ah батеријата ќе обезбеди долготрајна излез и одлични перформанси без разлика дали тоа е за секојдневна употреба или играње игри.Спецификација : Модел Бр. : P70pro Platform : MTK6580 P, Deca Core (Најновата 10 Core)Режим : Dual sim двоен режим на подготвеност (слот за поддршка на SIM картичка, на друг слот за поддршка на SIM картичката или ТФ-картичка)Екран : 7.3 HD+ Целосна Екранот 1440*3200 Speaker : 1511 Кутија Speaker Frequency : GSM850/900/1800/1900 MHz, 3 G : WCDMA850/1900/2100 MHz,4 G LTE,5 GVibration : Support Colors : црна/ бела/Green Memory : 4 GB RAM меморија+32 GB ROMMulti Медиуми : MP3/MP4/3 GP/FM Радио/Bluetooth Camera : 32 MP+50 MPMulti Функција : Целосен екран, се Соочуваат со признавање, Dual SIM, Wi-Fi, GPS, Гравитацијата Сензор, Аларм ,Календар ,Калкулатор ,Аудио рекордер ,Видео рекордер, WAP/MMS/GPRS, Слика гледачот,Е-Книга,Светски часовник,Задачи картичка, задните flash Languages : Muti-јазик support Others : Android OS 11.0 System Battery : 6800m Ah Литиум-јонска battery Package се Вклучени : 1 x Smartphone1 x Полначот Adapter1x Датум Cable1 x Headphones1 x Корисникот Manual1 x Phone Case1 x Заштита филм.

Особините

Model No.:
P70pro
Platform :
MTK6580P, Deca Core (Latest 10 Core)
Standby:
Dual sim dual standby (A slot support SIM card, another slot support SIM card or TF card)
Screen:
7.3 HD+ Full Display 1440*3200
Speaker:
1511 Box Speaker
Frequency:
GSM850/900/1800/1900MHz, 3G
Vibration:
Support
Colors:
black/ white/Green
Memory:
4GB RAM+32GB ROM
Multi Media:
MP3/MP4/3GP/FM Radio/Bluetooth
Camera:
32MP+50MP
Multi Function:
Full screen, Face recognition, Dual SIM, Wi-Fi, GPS, Gravity Sensor, Alarm ,Calendar ,Calculator ,Audio recorder ,Video recorder, WAP/MMS/GPRS, Image viewer,E-Book,World clock,Tasks card, rear flash
Languages:
Muti-language support
Others:
Android OS 11.0 System
Battery:
6800mAh Lithium-ion battery
Package Included:
1 x Smartphone :
1 x Charger Adapter :
1x Date Cable :
1 x Headphones :
1 x User Manual :
1 x Phone Case :
1 x Protection film :

Купувачите избираат и