.

.

Зимски Ракавици Екран на Допир за Вода Отпорни на Термичка за Трчање, возење Велосипед Возење Пешачење Windproof Топло Подароци за Мажи и Жени

Зимски Ракавици Екран на Допир за Вода Отпорни на Термичка за Трчање, возење Велосипед Возење Пешачење Windproof Топло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕКРАН на ДОПИР за ДИЗАЈН и АНТИ-ЛИЗГА - Со Единствена Чувствителни и екран осетлив на допир на Прстите Способност (допирни палецот и forefinger), сите вашиот екран осетлив на допир уреди, дури и паметен телефон, покриени со екран заштитник, лесно може да се кликне користи.Доаѓаат со доволно силикони честички на дланка, палец, индекс прст и средниот прст, која ефективно ја зголемува притисокот сила и отпорност на триење на екранот на допир ракавици.ТОПЛО & WINDPROOF - Windproof и тенки полиестер школка, обрабени со мека и термички TR Изолација на објекти, како и зајакнување на топлина и еластичност, технолошкиот ракавици штити рацете' топлина од ледените воздух и студен ветер.Со Fan Vince на екранот на допир, ракавици на, можете слободно да се texting на пишување, да играат игри, кликнете smart watch и GPS панел на автомобили во ладно време.Водоотпорен - Овие ракавици се вметнуваат со водоотпорен мембрана помеѓу полиестер школка и топло руно, и им обезбеди на вашите раце топлина и сувост, додека возење велосипед, трчање, куче одење, пешачење, качување итн.СОВРШЕН ПОДАРОК за МАЖИТЕ И за ЖЕНИТЕ - Fan Vince зимски ракавици, пет големини, се вклопуваат добро за мажите и жените раце, лесно Можете да добиете умерена големина според нашите големина е табелата.Овие екран на допир ракавици се малку големи, ве молиме изберете една големина помала големина за жените да одговара на нивните раце повеќе.Најдобар подарок за вашиот љубовник, пријатели и семејството. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Контактирајте со нас ако не сте задоволни со тоа.Ние ќе процесот на целосна наплата или ви испрати замена без враќање или било какви дополнителни услови.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 48 часа.ВОДООТПОРЕН.WINDPROOF.ТОПЛО.ЛЕСЕН.Fan Vince Зима Екран На Допир За Ракавици.Специјално дизајнирани за двете Есен и Зима Активности на Отворено.Зимски Топли Ракавици.Лесни топло три-слој ткаенина, термички, водоотпорен и мека.Тоа никогаш не е премногу ладно за вас во зимскиот период.

Особините

Купувачите избираат и