.

.

Vaidehi Природни Маслото од Јојоба и Tangerine Етерично Масло Set - Чиста и Природна Премија Одделение Масло со Стакло Dropper

Vaidehi Природни Маслото од Јојоба и Tangerine Етерично Масло Set - Чиста и Природна Премија Одделение Масло со Стакло

DEN 568.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ И ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ : Vaidehi Природни со гордост може да се пофали на извори и порибување на еден од најголемите избор на ретки и специјализирани природни етерични масла и многу други сродни ароматични производи во Индија.ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАКЛЕНО ШИШЕ W/ ПРЕМИУМ СТАКЛО DROPPER : Нашата етерично масло доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.Ние исто така, обезбеди една чаша dropper така ќе може да се добие точниот износ на нафта треба без никакви отпад. 100% ЧИСТА & АВТЕНТИЧНИ ПРОИЗВОДИ : Нашата цел е да се овозможи на најдобар квалитет природни и најчиста форма на производи во најдоходовната, конкурентни и прифатлива вредност платени од страна на нашите клиенти.Vaidehi Природни обезбеди клиенти свет-класа на квалитет, најчиста и свежи етерични масла и сродни производи.МЕШАВИНИ : Јојоба мешавини и со речиси сите есенцијални масла.Tangerine Етерично Масло може да се помеша со Ylang-Ylang, Роза, Лаванда, и Здравец.Vaidehi Природни е приватна компанија специјализирана во извори најдобрите природни етерични масла од целиот свет.Ние секогаш верува во природни и холистички пристап кон нашата благосостојба.Нашите масла се природни, чиста, undiluted и со следат потекло, со највисок квалитет.Vaidehi Природни Маслото од Јојоба и Tangerine Етерично Масло Set - 100% Чиста и Природна Премија Одделение Масло со Стакло Dropper.

Особините

Купувачите избираат и