.

.

Жените Гроздобер Долг Фустан Долг Ракав Кат Должина Фустан Елегантен Формално Свадба Вечер Макси Gown Партија Коктел Фустани

Жените Гроздобер Долг Фустан Долг Ракав Кат Должина Фустан Елегантен Формално Свадба Вечер Макси Gown Партија Коктел Фустани

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На 20-годишна возраст се ОБЛЕКУВААТ : 1920 година гроздобер инспириран украсени долг фустан, жените коктел вечер партија фустани кат должина макси сирена gown, мода сјајот уметност оркестарот плус големина костим bodycon одговара фустан, елегантен и згодна за тематските партија, Божиќ, слика пукаат.ИСКЛУЧИТЕЛНА ШИК ДИЗАЈН : Жените на 1920-тите години фустани гроздобер коктел фустан, долг ракав, чиста мрежа ракави, делумно backless, скриени страна патент затворање, додворувања сирена полите дизајн, фасцинантни детали, ве зашеметување и поставен во танц бал партија.КЛАСИЧЕН СТИЛ : 20 е гроздобер партија облечи, церемонија долг формално сирена матурска вечер фустани, убави целосна должина замав tulle здолниште, мека и flowy дизајн, се движи убаво време со одење или танцување.Едноставно, класичен и елегантен макси фустан стил, погоден за 1920-тите тематските свадба, вечерна забава, ноќен танц clubwear.ОДБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНАЖените дами ретро 1920-тите свадба деверуша долго пром фустани, на располагање во 8 големини за S-5 XL.Овој фустан, може да бидат заменети со додатоци, jewely ѓердан, сандали, високи потпетици, едноставно да се заврши на модата и атрактивен изглед.ПРИЛИКИ женски фустан Божиќ партија облечи костим, совршен за 1920-тите партија, арт деко партија, flapper партија, свадба партија, саем, коктел, вечер шминка костимот партија, матурска, враќањето дома партија, настан, Божиќ, ноќта на Вештерките, танц, церемонијата, банкет, деверуша, формално, сценски перформанси, и др. Големина : S НАС : 4 ЕУ : 34 Биста : 86cm/33.86" Ракав : 78cm/30.71" Рамо : 34cm/13.39" Должина : 151cm/59.45" Големина : M НАС : 6 ЕУ : 36 Биста : 90cm/35.43" Ракав : 79cm/31.10" Рамо : 35cm/13.78" Должина : 152cm/59.84" Големина : L НАС : 8 ЕУ : 38 Биста : 94cm/37.01" Ракав : 80см/31.50" Рамо : 36cm/14.17" Должина : 153cm/60.24" Големина : XL НАС : ЕУ 10 : 40 Биста : 98cm/38.58" Ракав : 81cm/31.89" Рамо : 37cm/14.57" Должина : 154cm/60.63" Големина : XXL НАС : 12 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40.16" Ракав : 82cm/32.28" Рамо : 38cm/14.96" Должина : 155cm/61.02" Големина : XXXL НАС : 14 ЕУ : 44 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 83cm/32.68" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 156cm/61.42" Големина : XXXXL НАС : 16 ЕУ : 46 Биста : 110cm/43.31" Ракав : 84cm/33.07" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 157cm/61.81" Големина : XXXXXL НАС : 18 ЕУ : 48 Биста : 114cm/44.88" Ракав : 85cm/33.46" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Должина : 158cm/62.20".

Особините

Купувачите избираат и