.

.

ANCOOL Компатибилен со Fenix 5S Плус Бендови 20mm Ширина Лесно се Вклопуваат Меки Силиконски Види Бендови Замена за Fenix 7S/Fenix 6S/Fenix 6S Pro/Fenix 5S Smartwatches (Црна)

ANCOOL Компатибилен со Fenix 5S Плус Бендови 20mm Ширина Лесно се Вклопуваат Меки Силиконски Види Бендови Замена за Fenix

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Компатибилни Модели] 20mm Лесно се вклопуваат силикони види бендови компатибилен со Fenix 5 S, Fenix 5 S Плус smartwatches.Тоа не е работа за други модели. [Трајни Затворач] Силикони fenix 5s бенд/fenix 5s плус бенд со трајни затворач, трајни доволно да се одржи вашите види безбеден.Го види бендови одговара на зглобот големина во 6.3-7.9 инчи (160-200mm). [Квалитет со Силиконска] Овој fenix 5 S плус силикони види бенд направен од флексибилни силикони, удобно за ден-за-ден се носат.Неговото место во бендот да се прилагоди на должината, можете да изберете склопот на слотот за да ги користите, и да се прилагоди за да одговара на вашиот зглоб.На силиконски бенд голманите, исто така, ќе им помогне на вашиот види бенд остане во место. [Лесно се Вклопуваат Механизам] Тоа е лесно да се преземе или да се отстрани бенд со лесно се вклопи во врска механизам.Делот што се поврзете со вашиот види лице добро се вклопува и тоа е доволно издржливи за да се одржи вашата види во safe.Добро за спортски активности или дневни движење, супер лесно да се префрлате бендови за Fenix 5 S/Fenix 5s плус часовници.fenix 5s, fenix 5s плус, fenix 6s, fenix 6s про.ТИЕ ВООПШТО НЕ ОДГОВАРА НА БИЛО КАКВИ ДРУГИ GARMIN РАЧНИ ЧАСОВНИЦИ.Женски Розова Боја на Вашиот Избор.Женски боја одговара на Fenix 5 S/5 S Плус па, ако ви се допаѓа нешто топло или слатки, пинк е совршен.Удобен, Лесно Се Вклопуваат Механизам.Лесно да се закачите или отстрани види бенд, убав дизајн за да се префрлите бендови.Удобно Меки Силиконски.Флексибилни за да се прилагоди на должината,на fenix 5s плус види бенд себе одговара на обликот на вашиот зглоб.Издржливи Метален Затворач.Тоа држи fenix 5s плус види бенд добро и ќе се одржи добро.НЕ вклучувајќи било кој паметен уред, силикони види бендови само.Компатибилни Начини : .fenix 5s, fenix 5s плус, fenix 6s, fenix 6s pro THEY воопшто НЕ ОДГОВАРА на БИЛО какви ДРУГИ GARMIN рачни ЧАСОВНИЦИ.Нови Карактеристики : .Женски Розова Боја на Вашиот Избор.Женски боја одговара на Fenix 5 S/5 S Плус па, ако ви се допаѓа нешто топло или слатки, пинк е совршен.Удобен, Лесно Се Вклопуваат Механизам.Лесно да се закачите или отстрани види бенд, убав дизајн за да се префрлите бендови.Удобно Меки Силиконски.Флексибилни за да се прилагоди на должината,на fenix 5s плус види бенд себе одговара на обликот на вашиот зглоб.Издржливи Метален Затворач.Тоа држи fenix 5s плус види бенд добро и ќе се одржи добро.Совети : .НЕ вклучувајќи било кој паметен уред, силикони види бендови само.

Особините

Купувачите избираат и