.

.

2 парчиња/многу LMK8UU 8мм Страната Линеарна Имајќи CNC Страната Линеарна Буш

2 парчиња/многу LMK8UU 8мм Страната Линеарна Имајќи CNC Страната Линеарна Буш

DEN 278.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производот е со добар квалитет.ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-9 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на CNC Производ.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Особините

Купувачите избираат и