.

.

2 пакет, invisiSHIELD Лице Штит, Возрасни Големина, Ултра Јасно, Очила Монтирани, Нема Контакт, Дише, Направени во САД, Пластика, Анти Магла, ги Покрива Носот и Устата, Зашти?

2 пакет, invisiSHIELD Лице Штит, Возрасни Големина, Ултра Јасно, Очила Монтирани, Нема Контакт, Дише, Направени во САД,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал - 0.01" дебела јасно поликарбонат.Лесно да се мијат со сапун и вода.Не контактирајте со вашиот лик.Седи под својата линија на визија.Ќе не магла очила.Со гордост се направени во САД!!invisi SHIELD е нов патент-очекување на лицето shield дизајн кој месеци за секој стил очила за користење на низа на дупки, слотови и цепнатинки.На нула контакт дизајн му овозможува на корисникот за да го носат овој shield удобно без актуелните прашања носи штитови или други маски.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!Материјал - 0.01" дебела јасно polycarbonate Strong и durable Easily мијат со сапун и water Reusable Let вашата насмевка се види!Седи под својата линија на vision No отсјај, нема повеќе headaches Does не контактирајте со вашиот face Will не магла glasses No послаб voice Won не се меша со шминка или hair No влечење на ears Uni-секс Возрасни-Една големина одговара на сите.

Особините

Купувачите избираат и