.

.

Берберот/Коса Стилист Вест назад мрежа (3XL)

Берберот/Коса Стилист Вест назад мрежа (3XL)

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Берберот Вест/Мажи Косата Вест/Назад во Мрежа берберот вест.Уникатен водат мрежа назад додава кул breathability без да се загрозат стил, Погодно пониски џебови вклучуваат zippered bottoms за лесно отстранување на влакна и Лесни за чистење, отпорен на вода најлон/поли мешавина ткаенина Достапни во различни големини и Бои.

Особините

Купувачите избираат и