.

.

senya Перење Кошеви Фламинго со Цвеќиња Перење Попречува Виткање Складирање Кошница Забавува(6cr1c)

senya Перење Кошеви Фламинго со Цвеќиња Перење Попречува Виткање Складирање Кошница Забавува(6cr1c)

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Влакна.Увезени.Самостојна Ефект : Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позиција за многу долго време, доста удобен без инсталација.Ве молиме да се стави на облека во тесни опсег, складирање кошница не ќе навалите.Пространа : Димензии на перење кошница да се 15.7 x 15.7 x 18.5 инчен кој лесно содржи перење.Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.Карактеристики:Здрав пролет структура, беспомошна и лесно да се свитка и продавница.Целосна zippered капак, запечатени и dustproof.Лесен и издржливи, лесно да се движите.Таа има 2 раце за смирено да го носат кога тар да laundromat.Расклопна Дизајн : Перење бин лесно може да се здипли во едно парче за да зачувате простор кога не се во употреба, идеални за патување, колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, нови простории и шопинг.Лесни Материјали : облека попречи е направен од дебела полиестер, тоа е лесен уште издржливи, го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите, перење дестинација, итн.Не користите за миење и машина за перење на алишта забавува. [Печатење Инструкции] Периферните печатење [Материјал Опис] 210 D Обвивка (Полиестер) [Големина Опис] 40*40*47cm/15.7*15.7*18.5 во 【опис на Производот】Здрав пролет структура, беспомошна и лесно да се свитка и продавница.Целосна zippered капак, запечатени и dustproof.Лесен и издржливи, лесно да се движите. [Применливи сценарија] Тоа е многу погодна за чување и складирање на перење простории, затворен простор, кампување, излети, тревници и градини. [Перење Инструкции] не машина за миење, не кајгана, сува чиста и собори сува.

Особините

Купувачите избираат и