.

.

MAGZO Времето Соголување за Windows 1/4 W x 1/8 Т Вратата Печат Лента Лепило Пена Лента Вкупно 50Ft Долго 16.5 ft x 3 Ролни

MAGZO Времето Соголување за Windows 1/4 W x 1/8 Т Вратата Печат Лента Лепило Пена Лента Вкупно 50Ft Долго 16.5 ft x 3 Ролни

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОКА ГУСТИНА ПЕНА ЛЕНТА—Водоотпорен, Масло отпор, отпорен на корозија, шок-апсорбирање, звучна и топлинска изолација, анти-лизгање и изолација.ЗАТВОРЕН МОБИЛЕН ПЕНА ПОНЕСЕТЕ—Зелена материјал, CR пена, Neoprene, пена материјал обезбедува сите-ден заштита.ПЕНА за ИЗОЛАЦИЈА ЛЕНТИ—температурата опсег е од -50℃ 150℃.ПЕНА ВРЕМЕНСКИ ПЕЧАТ—Силно лепило подлога, водонепропусен не-degumming, се држи цврсто, голем временски услови соголување за врати и прозорци.ПЕНА ЛЕНТА АПЛИКАЦИЈА—Широко се користи во различни вратата печат и прозорец изолација, мебел, електрични кабинети, автомобили, звучници, играчки, спортска опрема, итн. 1/4 во (ширина) x 1/8 во (дебелина) x 50 ft (должина).Еден пакет содржи 16.5 FT * 3 парчиња.Чистење на површината.Обележете го иста висина како место каде што треба, а потоа исечете го вишокот лента.Излупете исклучување поддршка филм.Се применуваат печат лента до местото што треба.

Особините

Купувачите избираат и