.

.

Еспресо Чистење Диск за Слепи Одберете Breville Еспресо Машини - 54mm Backflush Диск за Еспресо Одлуки да се Спореди со Breville Дел BES870XL/11.2 Чистење Диск (2 Пакет за Чистење Диск)

Еспресо Чистење Диск за Слепи Одберете Breville Еспресо Машини - 54mm Backflush Диск за Еспресо Одлуки да се Спореди со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☕НАПРАВЕНИ ОД ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛИ : На breville чистење диск се направени од храна одделение силиконски материјал, кој е безбедно и безопасно, не содржи BPA, и не имате било какви посебни мирис.Високо-квалитетни материјали постигнување на најдобри перформанси на дискот кафе филтри, и да се обезбеди повеќе вкусни кафе за вас кои сакаат да пијат кафе. ☕Се ЧИСТИ ВАШИОТ ЕСПРЕСО МАШИНА : Така што секогаш можете да пијат вкусни и mellow кафе, ние специјално дизајнирани за овој филтер кафе диск за да ви помогне да backwash вентил систем за редовно.Еспресото backflush диск не само што ви помага за чистење на внатрешноста на еспресо машина, но, исто така, гарантира дека вашата машина останува во топ состојба. ☕ПРИФАТЛИВА ПОСТАВИТЕ COMBNATION : две парче сет на breville гума за чистење кои ги комбинираат економските и практична употреба.Тоа е лесно да се инсталира, само да се стави тоа во филтерот и циркулира тоа, и потоа можете да ја користите.На breville кафе чистење пршлен, кои можат ефикасно да се отстранат од кафе и limescale, е издржлив и не е лесно да се оштетат. ☕ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Еспресо гума диск е избор кои се љубители на кафе не треба да се пропушти, и може да се широко се користат во Breville модели-Duo-Temp Про, Infuser, Barista Про, На Barista Допир, На Barista Express, итн. (BES810 BSS, BES840 XL, BES878 BSS) , BES880, BES870 XL..), исто така може да се користи со други еспресо машини. ☕НАШАТА ГАРАНЦИЈА ЗА ВАС : Сè што правам е врз основа на задоволството на клиентите.Ако не сте целосно задоволни со купениот производ или производ е оштетен или скршен во транзит, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо!.Боја : 2 Пакет За Чистење Диск.

Особините

Купувачите избираат и