.

.

uxcell Мини Топла Лепак Стапови за Лепак Пиштол 0.27-инчен x 4-инчен Црвена Роза 12pcs

uxcell Мини Топла Лепак Стапови за Лепак Пиштол 0.27-инчен x 4-инчен Црвена Роза 12pcs

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Во голема мера Компатибилен】4 инчи долго и 0.27 инчен дијаметар топла лепак стапови одговара на повеќето од лепак пиштоли на пазарот. 【ЕВА Материјал】Тоа е исто така неверојатно издржливи,флексибилни и долготрајни. 【Флексибилност】Добра флексибилност и сјај, издржливост за секојдневна лепење. 【Широко Апликација】Изберете овие стапови за да започнете вашата креативна работа!Уметност, изработката, основните поправки, изолирање, домашно накит, ткаенини, пена и повеќе!. 【Совети】лепак повисока температура по греење, па бидете внимателни на изгореници.

Особините

Купувачите избираат и